Uzman personelimizce cam balkon uygulanacak alanınızın projelendirip profesyonel cihazlar kullanarak ölçülendirilmesini yapmaktayız.

Sistemlerimizde kullandığımız profillerimizi en ince ayrıntısına kadar düşünerek balkonunuzdan azami derecede faydalanmanızı sağlamak amacıyla tasarladık

Glasstech Cam Balkon sistemlerinde kullanılan Alüminyum profillerimiz hurda malzemeden değil, orijinal malzemeden kullanılmaktadır.

Alüminyum profillerimiz elektrostatik toz fırın boya ile boyanmaktadır. İsteğinize göre değişik renk alternatiflerimiz mevcuttur. (Boyama işleminden önce kromat yüzey aşındırma işlemi yapılmaktadır. Bu işlem boyanın yüzeye iyi tutunup daha uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır). 

Sistemlerimizde kullandığımız camlar kesinlikle ithal (Çin,İran,Romanya,Rusya ) kullanılmamaktadır. Yerli Şişecam ürünü kenarları rodajlanmış temperleme işleminden geçirilerek sağlamlaştırılmış emniyet camı kullanılmaktadır. 

 Camlarımızı profile silikon ile değil ithal poliüretan yapıştırıcılarla yapıştırmaktayız. 

Glasstech Cam Balkon sistemi gerektiğinde alttan, gerektiğinde üstten taşıma yapacak şekilde dizayn edilmiştir. 

Sistemimizde kullanılan tekerler poliamid malzeme ile kaplanmış olup açıkta kalan yüzeyler paslanmaz çeliktir.

Glasstech Cam Balkon sistemlerinde kullanılan kıl fitiller kasa profilinde olacak şekilde dizayn edilmiştir. Bu şekilde sistemimizin yalıtım değerlerinin en üst seviyede olması sağlanmıştır. 

 Baza kapaklarımız birbirini tamamlayıcı özellikte dizayn edilmiştir. Baza profiline paslanmaz vida ile sabitlenmektedir. Sistemimizde kullanılan bütün plastik aksesuarlar orijinal poliamid malzeme kullanılarak üretilmektedir.

Kanatlardaki camlar arasında yalıtımı ve mukavemeti artırıcı özel dizayn Alüminyum fitiller kullanılır.